Familijne filmy w sierpniu. Na co się wybrać do kina?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wakacje to obfity czas dla miłośników animacji i fabularnych filmów familijnych. Tych premier nie można ominąć!

„Wyrolowani”

Film animowany producentów i twórców serialu oraz kinowej wersji „Simpsonowie”. Bajka opowiada o gangu Flumaków, czyli wyjątkowo uroczych zwierzątek z dziurą w brzuchu. Głowni bohaterowie opowieści Ola i Olo będą musieli wyruszyć w podroż w czasie, aby uratować Ziemię przed zagładą. Animacja pojawi się na ekranach kin 13 sierpnia.

„Lessie, wróć!”

Dobrze znana opowieść o przyjaźni chłopca i owczarka szkockiego powraca w nowej odsłonie. Tym razem historię najbardziej odważnego psa napisaną przez Erica Knighta opowiedzą niemieccy twórcy filmowi.  Młodzi widzowie po raz kolejny będą mogli zachwycić się historią samodzielnego powrotu ukochanego są do jego właściciela. Familijny film będzie można obejrzeć w kinach już od 20 sierpnia.

„Czarny młyn”

Ostania propozycja na wspólne wyście do kina to przygodowy film familijny wyprodukowany w Polsce. „Czarny młyn” opowiada o grupie niesfornych dzieciaków, które decydują się na zabawę w opuszczonych murach fabrycznego młyna. Ich wizyta doprowadza do wielu niezwykłych wydarzeń w pobliskiej wiosce. W filmie pojawią się między innymi Ireneusz Kozioł, Mateusz Winek, Iwo Wiciński czy Magdalena Nieć. Premiera filmu przygodowego dla całej rodziny odbędzie się 27 sierpnia.

Zdjęcie główne: serhiibobyk/Adobe Stock

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*