Ferie zimowe 2021. Sprawdź najciekawsze atrakcje on-line!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W tym roku najmłodsi spędzą zimową przerwę od nauki w domach. Nie oznacza to jednak, że muszą się nudzić. Wiele instytucji w całym kraju wyszło naprzeciw nowej rzeczywistości i przygotowało ciekawe propozycje zajęć on-line.

Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie

Krakowski MOCAK przygotował ofertę edukacją składającą się z warsztatów on-line dla dzieci w różnym wieku. Zajęcia dobywają się za pomocą platformy ZOOM, a żeby wziąć w nich udział należy wykupić wirtualny bilet za 2 złote. Dodatkowe materiały edukacyjne przeznaczone do samodzielnej pracy w domu będą publikowane na Facebookowym profilu muzeum.

❄️ Spędźmy razem ferie! ❄️ Sprawdźcie naszą ofertę edukacyjną online na ten okres: 👉 9.1.2021, godz. 12 „Sztuka. Ślad…

Opublikowany przez MOCAK Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie / Museum of Contemporary Art Sobota, 26 grudnia 2020

Brama Poznania

Poznańskie muzeum przygotowało specjalny projekt „Poznański Szlak Legend dla Dzieci”, gdzie chętni mogą wziąć udział w indywidualnym, bezpiecznym spacerze po mieście. Na stworzony szlak można wybrać się w dowolnym czasie, wystarczy wydrukować dostępny on-line folder z mapą i wskazówkami do gry miejskiej.

Centrum Nauki i Techniki EC1

Łódzkie centrum edukacyjne proponuje codzienne spotkania w godzinach 9.00-13.00. Aby wziąć w nich udział należy wykupić do dostęp na dowolną liczbę dni i skorzystać z oferty edukatorów CNiT. W programie między innymi warsztaty artystyczne, ćwiczenia relaksacyjne czy interaktywne eksperymenty.

Hala Stulecia we Wrocławiu

W ramach akcji #WrocławskieFerie na terenie miasta powstało wiele ciekawych inicjatyw. Jedną z nich jest projekt autorstwa pracowników Hali Stulecia, którzy przygotowali 3 gry miejskie on-line. Najmłodsi będą mogli zamienić się w detektywów i odkryć sekrety wrocławskiej Hali Stulecia.

Hejho w nowym roku! 💙 Rozpoczynamy #WrocławskieFerie – nie będzie wiało nudą! Zadbaliśmy o to i przygotowaliśmy gry dla najmłodszych i tych nieco starszych. 😍💪 Linki do gier 👇

Opublikowany przez Hala Stulecia Poniedziałek, 4 stycznia 2021

Fot. Julia M. Cameron/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*