Festiwal edukacyjny rusza 14 listopada! Sprawdź jak Twoje dziecko może dostać się na zagraniczną uczelnię!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Festiwal Elab Education odbędzie się w przestrzeni wirtualnej, jednak organizatorzy zapowiadają, że dzięki takiemu rozwiązaniu wydarzenie może zyskać nowych uczestników.

Tegoroczna edycja rusza pod hasłem „Your Education, Your Story”. Uczestnicy licznych konferencji, wykładów i spotkań dowiedzą się jak dostać się na wymarzoną uczelnię zagraniczną, jak wybrać ścieżkę zawodową dopasowaną do swoich zainteresowań oraz jakie są koszty studiowania na terenie Europy i Stanów Zjednoczonych. Przygotowane konferencje i prelekcje są dedykowane nie tylko uczniom liceum i studentom mającym plan zmiany uczelni, ale także rodzicom, którzy chcą wspierać swoje dziecko w zagranicznym wyjeździe. Z wiedzy przekazanej przez przedstawicieli najlepszych uczelni z całego świata powinni skorzystać nie tylko przyszli studenci, ale przede wszystkim płacący za studia rodzice. Pośród zaproszonych gości będą reprezentanci uczelni wyższych z Wielkiej Brytanii, Niemiec, USA czy Szwajcarii, np. z University of Westminster, Northumbria University Newcastle, University of Hertfordshire, Navitas, University of Warwick, De Montfort University, Northeastern University czy EU Business School oraz szkół średnich, np. Oxford International College, Oxford Sixth Form College czy Bucksmore Education.

Nowa struktura festiwalu

Tegoroczna edycja Elab Education odbędzie się w pełni on-line. Zaplanowane Webinaria, telekonferencję, wykłady i warsztaty będą odbywać się za pomocą platformy vFAIRS. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań i zarejestrować swój profil na stronie. Organizatorzy podkreślają, że frekwencja podczas tegorocznego festiwalu może być największą w jego historii. W zeszłym roku na targach edukacyjnych pojawiło się około 4 tysięcy uczestników. Przejście do przestrzeni wirtualnej otwiera możliwość uczestnictwa w Elab Education większej liczbie osób. Sprawdź uczelnie i szkoły, które biorą udział w wystawach i weź udział przygotowanych spotkaniach on-line.

Fot. Element5 Digital/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*