Jak zorganizować niezapomniane wesele w Lublinie?

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Organizację przyjęcia weselnego najlepiej powierzyć profesjonalistom. Mają oni bogate doświadczenie i sporo doskonałych pomysłów na stworzenie wyjątkowej atmosfery tej uroczystości. Znakomitym rozwiązaniem jest urządzenie przyjęcia w domu weselnym, gdzie można uhonorować gości eleganckim wystrojem sali oraz wyśmienitymi daniami z urozmaiconego menu. 

Dlaczego dom weselny to dobry wybór?

Wesele młodej pary to okazja do spotkań w gronie większości członków rodziny i grupy przyjaciół. Warto zaprosić ich wszystkich do luksusowego obiektu wyposażonego w sprawnie działającą kuchnię, salę bankietową, pokoje noclegowe dla gości oraz obszerny parking dla przyjezdnych. Wszystko jest w jednym miejscu, a profesjonalna kadra zadba o komfort sprzyjający dobremu samopoczuciu weselników.

Niepowtarzalna atmosfera sali weselnej

Wesele to czas, który na długo pozostaje w pamięci pary młodej i zaproszonych gości. Dlatego ważny jest stylowy i elegancki wystrój miejsca uczty i zabawy. Te warunki spełnia sala weselna w Lublinie, w hotelu Trzy Róże https://www.trzyroze.pl/wesela. Sala znajduje się w malowniczym dworku, którego wygląd nawiązuje do staropolskich tradycji. Wnętrze sali to połączenie klasycznego stylu z nowoczesnością.  Wystrój sali weselnej dostosowany jest do stylu, w jakim zaplanowane jest wesele. Dekoracją stołów zajmują się specjaliści, którzy starannie dobierają akcesoria pod względem form i kolorystyki. Miłym uzupełnieniem całego anturażu są kompozycje ze świeżych kwiatów.

Starannie dobrane menu

Podstawą każdego menu weselnego są świeże produkty, wyselekcjonowane pod względem jakości i smaku. Na przyjęcie weselne przybywają osoby w różnym wieku i o zróżnicowanych potrzebach pod względem kulinarnym. Organizując wesele warto uzgodnić z szefem kuchni wykwintne menu, zgodne z preferencjami pary młodej i gości oraz z charakterem przyjęcia. Wszystkie potrawy na wesele w Lublinie gwarantują satysfakcję smakową nawet dla najbardziej wymagających osób. W menu można znaleźć dania tradycyjne, regionalne, jak też przyrządzone specjalnie dla wegetarian lub dzieci. 

Wesele w domu weselnym – zawsze udane

Organizowanie przyjęcia w domu weselnym to ominięcie wszelkich problemów związanych z logistyką. Na przybyłych z daleka czekają przytulne pokoje na wypoczynek i nocleg przed poprawinami odbywającymi się następnego dnia. Inni goście mogą pozostawić swoje samochody na obszernym parkingu. Wykwalifikowany personel przygotowuje różne atrakcje, zapewniające dodatkową rozrywkę. Na urządzenie niezapomnianego wesela Lublin oferuje hotel Trzy Róże, gdzie gwarantowana jest wspaniała zabawa do białego rana.

Fot.: Samantha Gades/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*