Szukasz pomysłu na prezent mikołajkowy dla dziecka? Oto nasze isnpiracje!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Mikołajki lada moment, a Tobie wciąż brakuje pomysłu na prezent dla swojego dziecka? Sklepy zaczęły kusić już atrakcyjnymi ofetami, wśród których z pewnością znajdziesz coś idealnego dla swoich pociech. Sprawdź, czego nie może zabraknąć w tym roku w worku św. Mikołaja!

Kalambury w nowej odsłonie

Pictionary Art od Mattel znakomicie łączy tradycyjną grę w rysowanie z możliwościami smartfonów i tabletów. W tej wersji rysuje się w powietrzu, wykorzystując do tego specjalny pisak, a nasze dzieło natychmiast pojawia się na ekranie urządzenia. Warto dodać, że rysunki można przesyłać również na telewizor poprzez zastosowanie urządzenia do przesyłania danych.

Lego Dots

Dzieci kochają klocki lego, więc taki zestaw będzie na pewno strzałem w dziesiątkę! Poszczególne elementy w Lego Dots można składać i zestawiać ze sobą na różne sposoby. To doskonały sposób na rozwój kreatywności u dziecka już od najmłodszych lat.

Zestaw małego kucharza

Dzieci uwielbiają naśladować rodziców podczas różnych domowych czynności, a kuchnia, w której będą mogli przygotowywać swoje ulubione dania to marzenie niejednego malucha. Kto wie, czy taka zabawa nie będzie wstępem do prawdziwej kulinarnej pasji, a w przyszłości kariery na miarę najlepszych szefów kuchni. W ofercie firmy Janod znajdą się także inne drewniane zabawki, jak zestaw majsterkowicza lub pralnia z prawdziwego zdarzenia.

Gry planszowe

To znakomita rozrywka dla całej rodziny. Tym bardziej teraz, kiedy możliwości różnych rodzinnych aktywności zostały mocno ograniczone, wspólna zabawa to znakomity sposób na spędzenie czasu wolnego. Na sklepowych półkach znajdziecie duży wybór nowoczesnych gier planszowych. Zawsze możemy też sięgnąć po klasyczne i sprawdzone tytuły, jak „Scrabble”, „Memory”, czy też „Monopoly”. 

Fot. Joshua Lam/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*