3 nowości na Netflixie, które warto obejrzeć w czerwcu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Szukasz pomysłu na spędzenie popołudnia w rodzinnym gronie? Sprawdź, jakie propozycje na czerwiec przygotowała popularna platforma.

„Smok życzeń”

To produkcja zrealizowana przez wytwórnię Sony Pictures Animation. Ukazuje historię ucznia o imieniu Din, który pragnie odnaleźć swoją koleżankę z dzieciństwa. Pewnego razu na swojej drodze spotyka smoka, który ma moc spełniania życzeń. Wspólnie z nim wyrusza w podróż do Szanghaju w poszukiwaniu swojej przyjaciółki Liny. Premiera już 11 czerwca.

Netflix – Wish Dragon | Official Trailer

„Skater girl”

Ta produkcja na pewno przypadnie do gustu fanom skateboardingu. To opowieść o tym, jak czasami jeden krok może odmienić całe dotychczasowe życie. Jej bohaterką jest młoda dziewczyna z indyjskiej wioski, której pasją staje się jazda na deskorolce. Marzeniem nastolatki jest występ w zawodach, aby jednak do tego doszło, będzie musiała stawić czoła różnym przeszkodom. Film można obejrzeć na platformie już 11 czerwca.

Netflix Polska – Skater Girl | Oficjalny zwiastun

„Jiva”

Wśród czerwcowych propozycji na Netflixie pojawi się również afrykańska produkcja z tańcem w tle. Opowiada o utalentowanej młodej dziewczynie z Umlazi, która mimo różnych przeciwności chce spełnić swoje taneczne marzenia. Pierwszy sezon serialu będzie dostępny na platformie od 24 czerwca.

Netlflix – JIVA! | Official Trailer

Zdjęcie główne: Mollie Sivaram/Unsplash

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*