Najtrudniejsze chwile życia – śmierć bliskiej osoby.

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Po stracie bliskich większość z nas czuje się bardzo zagubiona. Smutek i rozpacz sprawia, że nie jesteśmy w stanie załatwić wszelkich formalności związanych z pochówkiem. Bez względu na okoliczności utraty bliskiej osoby warto skorzystać z usług pogrzebowych. Śmierć przychodzi nagle i niespodziewanie. Trudno przygotować się na ten moment. W bólu i rozpaczy najdrobniejsze formalności stają się udręką. Aby, właściwie przeżywać żałobę warto powierzyć to zadanie profesjonalistom https://www.styks.com.pl/ w tej dziedzinie. Zakład pogrzebowy Lublin przyjmie odpowiedzialność za organizację pogrzebu w każdej formie oraz załatwieniem i  wypełnieniem wszelkich formalności urzędowych związanych z pochówkiem. Duże doświadczenie i bogate zaplecze godne jest zaufania. 

Organizacja pogrzebu

Kompleksowa organizacja pogrzebu obejmuje nie tylko transport ciała do domu pogrzebowego. Najistotniejszą kwestią jest godne przygotowanie ciała zmarłego do pochówku. Toaleta zmarłego wykonywana jest przez doświadczonego tanatopraksera, który zgodnie z wolą rodziny przygotowuje ciało. Zaś w przypadku rezygnacji z tradycyjnego pogrzebu i wyboru kremacji, zapewnione jest profesjonalne spopielenie zwłok w krematorium. Bez względu na formę pochówku zawsze można skorzystać ze wszelkiego rodzaju akcesoriów pogrzebowych i odpowiedniej oprawy muzycznej. Doświadczenie obsługi jest na najwyższym poziomie. Wybór trumny bądź urny jest nie lada wyzwaniem. Pracownicy służą fachowym doradztwem. Znajomość obrzędów pogrzebowych powala na zorganizowanie każdej ceremonii na najwyższym poziomie. Oferowane wieńce i wiązanki pogrzebowe z żywych bądź sztucznych kwiatów w pełni wyrażają i oddają miłość oraz hołd żegnanym członkom rodziny.

Pomoc przy formalnościach urzędowych i po ceremonii pogrzebowej

Zakład pogrzebowy stara się wykonać w imieniu rodziny wszystkie czynności i formalności cywilno-prawnych, związanych z zarejestrowaniem zgonu oraz pochówkiem. Wszelka dokumentacja w USC i na cmentarzach spoczywa na barkach pracowników zakładu. Dogodnością dla członków rodziny zmarłego jest całkowite rozliczenie kosztu pogrzebu w formie bezgotówkowej w ramach zasiłku z ZUS, KRUS i MSWiA. Istnieje również możliwość wypłacenia zasiłku pogrzebowego dla członków rodziny przed ceremonią pogrzebową. Kompleksowy zakres usług obejmuje również wszelką pomoc przy dbaniu o miejsce pochówku. Bogata oferta nagrobków oraz specjalistyczna pomoc przy renowacji i naprawie starych płyt nagrobkowych pozwoli uniknąć trudności w ciężkich życiowych sprawach związanych z utratą bliskiej osoby.

Fot.: Mayron Oliveira/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*