Złość i frustracja – jak sobie z nimi radzić?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stres i uczucie zdenerwowania nasilają się wraz z niekończącą się sytuacją pandemiczną i restrykcyjnymi obostrzeniami. Dowiedz się jak zmniejszyć nieprzyjemne dolegliwości!

Niesprzyjające warunki życia codziennego, stres w pracy, zaburzone relacje w rodzinie czy trudne emocjonalnie wydarzenie mogą zwiększyć uczucie złości i frustracji. Podczas bezpłatnego webinarium organizowanego przez CNSR Szkolenia będzie można uzyskać wiedze od specjalistów i nauczyć się panować nad swoimi negatywnymi emocjami. Początek warsztatów zaplanowano na 6 maja o godzinie 19:30. Organizatorzy nie podali informacji na jakiej platformie odbędzie się transmisja, ponieważ nie są w stanie określić ilu chętnych pojawi się na spotkaniu. Do tej pory na Facebooku zainteresowanie wydarzeniem wyraziło prawie 5 tysięcy użytkowników.

Czego będzie można dowiedzieć się podczas zajęć?

Eksperci prowadzący webinarium pomogą w określeniu istoty i przyczyny złości, pokażą jak prawidłowo reagować na negatywne uczucia, wyjaśnią jak biologiczne aspekty wpływają na wybuchy agresji, opowiedzą jak szukać czynników stresogennych oraz w jaki sposób wyeliminować je z codziennego życia oraz odpowiedzą na pytanie czy „złość może być zaraźliwa?”.

Fot. energepic.com/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*