Fotograf ślubny Warszawa – jak wybrać dobrego fotografa na slow wedding?

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis

Artykuł sponsorowany

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść artykułu i osobiste poglądy autora.

Chcesz, aby zdjęcia z Twojego wesela były wspaniałą pamiątką na lata? W takim razie masz tylko jedną opcję — znaleźć najlepszego fotografa ślubnego! W Warszawie działa wielu artystów specjalizujących się w fotografii ślubnej. Zobacz, czym kierować się przy wyborze tego, którego zatrudnisz. 

Slow wedding to trend, który zyskuje w ostatnich latach ogromną popularność. To doskonała opcja dla par, które chcą wyprawić wesele swoich marzeń — i to dokładnie na swoich zasadach. Bez utartych schematów, bez konieczności przestrzegania tradycji, słabej muzyki i dań, które musiały znaleźć się na weselnym stole babć i rodziców ”X” lat temu. Rustykalne ozdoby, klimat boho, cudowna atmosfera — właśnie o takim weselu marzysz? W takim razie slow wedding to coś dla Ciebie. Ten trend dotyczy oczywiście także zdjęć. Jak znaleźć fotografa, który wykona fantastyczną sesję ślubną w takim magicznym klimacie? 

Fotograf ślubny Warszawa — gdzie szukać? 

Heśli potrzebny jest Ci dobry fotograf, zapewnia Ci w tej kwestii spory wybór. W tak dużych miastach działa bowiem najwięcej specjalistów z tej branży. Pytanie tylko, gdzie ich szukać? Sposobów jest kilka. Możesz skorzystać z tradycyjnych metod i po prostu popytać wśród znajomych. Jednak jeśli chcesz, aby ta sesja była wyjątkowa, fotografem ślubnym musi być równie wyjątkowy artysta. Takiego znajdziesz tylko na własną rękę. A jak? Oczywiście przez internet! 

W dzisiejszych czasach każdy dobry fotograf ma własną stronę internetową lub po prostu ogłasza się w sieci. Z tego też powodu to właśnie internet jest najlepszym miejscem do poszukiwań. W tym celu warto też zresztą wykorzystać media społecznościowe. Stosując odpowiednie tagi, z łatwością znajdziesz specjalistów z Twojej okolicy. 

Na co zwrócić uwagę wybierając fotografa ślubnego? 

Wybór fotografa ślubnego to bardzo ważne, a jednocześnie naprawdę trudne zadanie. Wiesz już, że w dziedzinie, jaką jest fotografia ślubna, ma naprawdę wiele do zaoferowania. Oznacza to, że musisz wybierać spośród naprawdę wielu artystów, którzy wykonują zdjęcia na slow wedding. Jak więc znaleźć tego, który wykona dla Ciebie i Twojego wybranka idealne fotografie ślubne? Przede wszystkim musisz poznać styl danego fotografa, a w tym pomoże Ci jego portfolio. 

Sprawdzając oferty fotografów ślubnych z Warszawy, zawsze zaglądaj do ich portfolio. Jest to bowiem wizytówka takiego artysty. Przeglądając jego prace, szybko wyczujesz, czy są w Twoim ”klimacie” i czy to tego właśnie szukasz. 

Zdjęcia ślubne inne niż wszystkie — najlepsze pomysły na sesję w stylu slow wedding

Dobrze wykonany i piękny reportaż ślubny to chyba najwspanialsza pamiątka, jaką można sprawić sobie z dnia wesela. Naprawdę miło jest powrócić do takich zdjęć, wspominając przy okazji jedno z najważniejszych wydarzeń życia. Jak jednak zaplanować sesję, aby jej efektem były piękne zdjęcia ślubne? Warto zadbać o kilka kwestii, jednak najważniejszą jest przede wszystkim lokalizacja. Odpowiedni plener ślubny + dobry fotograf to najlepsza recepta na wspaniałe zdjęcia.

W reportażu ślubnym warto zadbać o spójność. Dlatego też dobrze, jeśli cała sesja ślubna będzie przemyślana pod tym kątem. Jeśli chodzi o główne trendy slow wedding, to jest to przede wszystkim stylistyka boho z wieloma naturalnymi motywami. Idealny plener ślubny w tym klimacie to piękny las, łąka lub ciepłe, rustykalne wnętrza pełne drewna i przytulnych świateł. Jeśli ma być to naturalna fotografia ślubna, także ma kilka wspaniałych lokalizacji, które idealnie sprawdzą się na taką właśnie sesję. Nie musisz więc organizować wyprawy za miasto. Kilka sesji ślubnych, którego mogą Was zainteresować są u Jerzego Ledzińskiego na stronie www.ledzinski.pl

Fot.: materiały prasowe Klienta.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*