Jak odświeżyć mieszkanie na wiosnę?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Kwiecień to idealny czas na wiosenne porządki i drobne zmiany wystroju czy wyposażenia. Zobacz jakie rozwiązania oferują najpopularniejsze sklepy!

Nowe wzory

Zmiana kolorystyki i wzorów odświeży każde pomieszczenia. W przypadku sypialni zmiana ta może zadziać podwójnie, gdyż oprócz wyposażenia łózka, czyli pościeli, poduszek i narzuty można zmienić także dywany czy zasłony. W tym sezonie ciekawym pomysłem jest połączenie materiałów.

Nietypowe ozdoby

Oryginalne wazony, pojemniki, pudełka, miski czy akcesoria mogą ożywić przestrzeń i nadać jej nowego charakteru. Wystarczy kilka niepowtarzalnych dekoracji, kontrowersyjnych pomysłów na aranżację a każde pomieszczenie zyska nowy wygląd. Interesujący wazon w połączeniu z bukietem świeżych kwiatów z pewnością wprowadzi do mieszkania wiosnę.

Rośliny

Nic tak optycznie nie powiększa przestrzeni jak nowe rośliny. Oprócz tego, że korzystnie wpływają na czystość tlenu w pomieszczeniu to zdobią swoim wyglądem każde miejsce. Wiosna to czas, gdy przyroda wraca do życia, warto taki powrót podkreśli także we własnym mieszkaniu.

Fot. Max Vakhtbovych/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*