„Moc Ojca” – bezpłatne warsztaty

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Jesteś tatą dzieci w wieku do 7 lat? Weź udział w bezpłatnych warsztatach online i dowiedz się, co zrobić, aby jak najlepiej sprawdzić się w roli ojca.

Bycie ojcem to ogromna radość, ale jednocześnie duża odpowiedzialność. To nie tylko sukcesy, ale również trudności, z którym każdy tata próbuje poradzić sobie jak najlepiej. „Moc Ojca” to cykl trzech spotkań warsztatowo-rozwojowych, dzięki którym można dowiedzieć się, jak umacniać swoje relacje z dziećmi i wspierać je w ich rozwoju oraz radzić sobie z codziennymi wyzwaniami, jakie niesie ze sobą ojcostwo. To także doskonała okazja, aby podzielić się swoimi rodzicielskimi doświadczeniami z innymi.

Warsztaty będą odbywały się we wtorki 24 listopada oraz 1 i 8 grudnia w godzinach 18.00-21.00. Poprowadzi je Karol Kołbyk, doświadczony pedagog, trener oraz facylitator. Na co dzień zajmuje się „Treningiem Skutecznego Rodzica” wykorzystując metodę T. Gordona oraz organizuje liczne warsztaty skierowane do młodzieży.

Spotkanie organizowane jest przez Fundację Wspierania Rodziny „Bliżej” w ramach projektu „Bliżej Rodziców na Woli II” finansowanego przez m.st. Warszawa.

Szczegółowe informacje na temat zapisów dostępne są na stronie wydarzenia.

Fot. Tatiana Syrikova/Pexels

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*