Spektakl „Jacek i Placek” dostępny on-line

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W ramach cyklu „bajkowe niedziele” rodzice razem z pociechami będą mogli bezpłatnie obejrzeć dziecięce przedstawienie teatralne.

Historia dwóch braci bliźniaków uciekających od realistycznego świata w krainę marzeń to uniwersalna opowieść o rodzinie, odpowiedzialności, przyjaźni, szacunku oraz dziecięcej fantazji. „Jacek i Placek” wystawiany przez teatr Mer został wyróżniony został wyróżniony na festiwalu World Festival of Puppet Art Prague 2004. Zdobył także nagrodę główną na festiwalu ” Dziecięce Lato Teatralne ” Warszawa 2004. Produkcja będzie dostępna za darmo on-line na platformie You Tube. Transmisja ma ograniczenie wiekowe od 4 lat. Wirtualną premierę zaplanowano na najbliższą niedzielę 11. kwietnia o godzinie 13:00.

Organizacja wydarzenia

Za organizację transmisji odpowiadają stowarzyszenia, które zajmują się promocją kultury i edukacji w czasie pandemii. Oprócz planowania publikacji teatralnych organizacje, takie jak Nadajemy Kulturę czy Artystyczny Dom Animacji prowadzą liczne warsztaty plastyczne, szkolenia edukacyjne, koncerty, wystawy sztuki czy festiwale kulturalne. Informacje o nowych wydarzeniach można znaleźć w mediach społecznościowych organizacji.

Fot. materiały organizatora

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*